0551 231 83 55
TESİSATÇI SERVİSİ
 
İstanbul'un su tesisatçısı musluk,batarya,klozet gibi tesisat sorunlarınız da İstanbulun tüm bölge ve semtlerde tesisatçı servisi arıza,onarım ve tamir işlerinizde bizi arayabilirsiniz .
 
  - TIKANIKLIK AÇMA
Robot makinalarımızla atık su giderlerinde meydana gelen tıkanmaları kırmadan açıyoruz acil tıkanıklık açma hizmeti kırmadan tıkanıklık açma servisi veren firmamızı avrupa ve anadolu yakasındaki merkez ofislerinden arayarak sizlere en yakın servisi yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz .

 

SU KAÇAĞI TESPİT

Yapılarınızda oluşan tesisat su kaçaklarını özel cihazlarla noktasal olarak kırmadan tespit ediyor kısa sürede onarımını gerçekleştiriyoruz . Böyle yapınız kırılıp dökülmüyor ek tadilat masrafları çıkmıyor . Merkez ofislerimiz size en yakın servisi yönlendirecektir . Petekleriniz


 

PETEK TEMİZLİĞİ

Petekleriniz iyi ısıtmıyorsa altı soğuk üstü sıcaksa , en son derece yakmanıza rağmen ısı sorunu varsa artık tesisatınızın temizlenme varkti gelmiş demektir . Etrafı kirletmeden özel kimyasallarımız ve makinelerimiz ile peteklerin içi aynı zamanda hattı temizliyoruz . 

e-tesisatci.com size profesyonel tesisat hizmeti sunar . Yapılan en ufak işlem bile garantimiz altındadır . Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlerin ilk önce sorununu çözmek sonrasında hakketiğimiz ücreti almanın peşindeyiz . Yapılan servisten memnun değilseniz asla ücret talep etmeyiz .

Web Tasarım: Horizon