0551 231 83 55
stanbul tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , yaylı robot cihazları ile tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı olarak çağın en modern cihazlarını kullanmaktayız. 

İstanbul Tesisat 

İstanbul tesisat ile temiz su borusu veya sistemine dair problemler içinde su tesisatçısı firmamızı arayabilirsiniz. Musluk ve bataryanın açılması sırasında gürültü oluşması, bir bardak suyu bile dolduramayacak durumda bulunmasına dair yapılması gereken birkaç adım vardır. Batarya iç parçalarının arızalı olanlarının bulunması ile değiştirilmesi ilk ayak ise dairelerdeki vanaların kontrolü ve sağlamlığı ile içinden geçen su miktarını olumsuz etkileyen bazı sızıntı, temiz su borusu basınç dengesizliği şikâyeti gibi vakalarda en iyi çözümleri sizlere sunmaktayız. İstanbul tesisatçı amatör değil, İstanbul uzman su tesisatı firması ile profesyonel çalışmalar üretmektedir. Yetersiz işçiliğe sahip olan kişilerin ortaya koyduğu montaj sırasındaki çalışmalar ile maalesef bina problemleri o andan itibaren başlayabilir. Bazen tuvalet atık borusu kaynak hatası, ek parçalarının çıkması, kırılması, atık sularının binaya yayılması gibi şikâyetler karşınızda olabilir. Bir nevi noktasal sızıntı yerinin bulunması önemlidir ve biz bu aşamada kameralı sistemleri kullanarak çözüm üretiyoruz. Her tarafı kıracak bir çalışma planı değil, kusur nerede ise yalnız orasının düzeltilmesi için adımların atılmasını sizde destekliyorsanız, mutlaka bizleri tercih etmenizi öneririz.

İstanbul tesisatçı olarak banyo, bahçe ve lavabo giderinin tıkanmasını hemen açabilecek yöntemler arasında basınçlı tıkanıklık açma sisteminin kullanılmasını kesinlik öneriyoruz. Dairenizden cihazımıza çekilecek birkaç litre su ve onun basınçlı bir düzen içerisinde kanallara aktarılarak, hiçbir kırılma olmadan yıkanmasıdır ve en zorlu kirleri bile anında açabiliyoruz.
Web Tasarım: Horizon