0551 231 83 55

Bahçelievler tesisatçı servisi size bir telefon kadar yakın arıza ne olursa olsun bizim bir çözüm yolumuz vardır . Su tesisatı sorunları beklemez acil müdahale gereklidir bu yüzden bahçelievler tesisatçı olarak her bölgeye su tesisatı servisi veriyoruz .

Su arıza montajlama servisi , cihazla su sızıntısı bulma ; patlak boruyu kırmadan bulabiliyoruz böylece yapınız kırılıp dökülmüyor gereksiz fayans kırma işleminden kurtuluyorsunuz .Diğer bir tesisat sorunu tıkanıklıktır en belirgin hali suyun yavaş gitmesi ve suyun pimaştan geri çıkması bu gibi durumlarda robotlarımız devreye giriyor tıkanıklığı hiç bir yeri kırmadan pişmaş robotları sayesinde açıyoruz. 

İyi ısıtmayan petekler kışın korkulu rüyası ve yüksek faturalar buna da çözümümüz var makineli özel kimyasallarımızla hattı temizliyoruz ısı verimi ilk günkü gibi oluyor . Az yakarak çok ısınıyorsunuz az fatura ödüyorsunuz .

Kısaca bahçelievler için tesisatçı hizmeti veriyoruz . Hizmeti sokak sokak aramanıza gerek yok bizi arayarak arızanızı giderebilirsiniz .

BAHÇELİEVLER SU TESİSATÇISI / YAYLA MAH ÖZGÜN SIHIHİ TESİSAT : 0212 674 69 83

Sizde bahçelievlerde tesisatçı iseniz merkez telefonlarımızdan irtibata geçerek numaranızı sitemize kayıt ettirebilirsiniz . Kayıtlar senelik ücrete tabidir şartlar ve koşullar için bizi arayınız .

Web Tasarım: Horizon