0551 231 83 55

Nispetiye tesisatçı firmamız Beşiktaş semtinde kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma , petek temizliği ve su tesisatı hizmetler vermektedir. Tesisatçı olarak mondern teknik cihazlar kullanarak hizmet vermekteyiz. 

Nispetiye Mahallesi Su Tesisatı Hizmetleri 

Beşiktaş nispetiye tesisatçı elemanlarımızın sert cisimler nedeniyle suyun gitmediği vakalarla da ilgilendiğini ekleyelim. 10 cm çapında bir temiz su hattına eğer 2-3 santim çapında belki inşaat kalıntısı olabilir, düşürürseniz eğer oradan çıkartmanız çok zordur. Tesisatın içine su basılması ile belki batarya yakınlarına kadar hareket edebilir. Fakat eğer böyle olursa su istediğiniz kalitede çıkmayacaktır. Ayrıca o taş veya beton parçacığı zamanla eriyince ve suyu tüketirseniz böbrekleriniz zarar görebilir. Nispetiye tesisatçı elemanlarımız her zaman su kalitesini sıklıkla kontrol etmeniz sizin sağlığınızı korumak için önemli bir faktör olduğunu düşünmektedir. Modern yöntemler ile sadece bataryaya yakın olan bölgedeki o bahsettiğimiz parça değil uzakta da yer alsa suyun dışarıya sızmamış olsa bile molozun üzerine çarpan sudaki sesleri dikkate alan cihazlar ile yine de onları çıkartabiliriz. Çünkü insan kulağı ile sesler birbirine benzerken bunu grafik ve rakamlara tutulan yüzeylerden gelen tepkileri ölçerek bizlere bildiren cihazlar kullanılmaktadır. Aslında bir kere bizi test etmeniz, benzer veya farklı olarak bina içinde, bahçe veya bodrum katı, çatı katından gelen su kaçakları gibi sıkıntılarda yine bizi tercih etmeniz anlamına gelebilir. O kadar iddialıyız ve hassas ölçümlerimiz ile sinyallerin kullanılmasına cihazlar ile uyguladığımız için betonları kırmamıza da gerek yoktur.

Nispetiye tesisatçı olarak sizlerde binanın herhangi bir yerinden 7/24 boyunca gelen seslerden şikayetçiyseniz bizleri arayın. Belki binanızdan etrafa su yayılıyor olabilir. Belki atık borusu delinmiştir veya farklı bir şeyde olabilir.

Web Tasarım: Horizon