0551 231 83 55

Hacımimi tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği işlemleri özel cihazlarla yapılmaktadır. Modern tesisatçılık anlayışını benimseyen firmamız bir telefon kadar yakınınızda.

Modern Tesisat Servisi 

Beyoğlu hacımimi  tesisatçı her zaman açık yüreklilik ve sorunların tam ihtiyacı olan çözümler ile işlemleri yapmaktadır. Nereden kaynaklandığını tam olarak bilinmeyen bir takım kokuları uzmanlarımız araştırabilir. Koku varsa mutlaka etrafta ıslak kalan duvarlar veya diğer yüzeyler oluşacaktır. Belki sürekli değil de sadece banyo kullanımlarından sonrada oluşabilir. Kısa bir çalışma ve tüm sorunları net olarak görebileceğimiz cihazları anlatmamıza ne dersiniz? Hacımimi su tesisat robot teknoloji ile minik çatlakları bile bulabilir. Banyoda duş yapıyorsunuz ve üzerinizden düşen saç kalıntıları, kirli sular akıp giderken bir banyo atık hattı içinde sizce ne kadar sorun oluşturabilir ki? Peki birkaç sene boyunca devam edecek olsa ve artık o saçların ve diğer maddelerin içine sığabilecek çeşitli yüzey kirlerini de dahil etsek? Son olarak iç bölgede oluşan baskıdan dolayı oluşacak o basınç ile kırılmaya, çatlamaya başlayan bölgeden sızmalar, ıslaklığın beton içine sizin katınızda ve alt kat en birincil olarak görünmeye başlasa? Olasılıkları artırmak mümkündür. Atık açmada gerçekten bazen çok ileri düzeyde değilse kimyasallar bile etkili olabilir. Yalnız işe yaramadığı hususlarda vardır. Siz bir daha problem istemiyorsanız, kanal açıcı gibi (geniş banyo giderleri), eğer dar ise (tazyikli su) ve kamera ile bizim özel formüllerimizin denenmesini sağlayabilirsiniz.

Hacımimi  tesisatçı mahallenizde eskiden kalma tel ile çalışma yapan firmalara göre daha öncelikli tercih edilmelidir. Sebebi ise artık daha modern yöntemlerin kalıcılıkta daha başarılı olmasıdır diyebiliriz.


Web Tasarım: Horizon