0551 231 83 55

Beykent tesisatçı hizmetlerine hoşgeldiniz firmamız tesisat sektöründe meydana gelen sorunlarda teknlojik çözümlerde karşınızda. Evinizden alt kata su kaçağı mı var ? Kırmadan dökmeden boruları sökmeden cihazlarla noktasal tespit yapıyoruz. Dairenizde tuvalet , lavabo veya küvet mi tıkandı kırmak zorunda değilsiniz kanal açma makinelerimiz ile hılzı müdahale ederek tıkanıklıkları gideriyoruz. Petekleriniz iyi ısı vermior mu fazla faturalar ödediğiniz halde peteklerden verim alamıyorsanız tesisatın içinde biriken pislikleri temizleyerek ısının her yere aynı şekilde dağılımını sağlıyoruz bu işlemi özel petek temizleme makinesi ve kimyasalı kullanarak yapmaktayız Beykent bölgesi tesisat işleri bizden sorulur. Bizi 0212 674 69 83 numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.
 

e-tesisatci.com

Beykent tesisatçı firması olarak sizlere haftanın her gününde ve günün her saatinde hizmet vermekte olmak ile beraber sorunlarınızın kalıcı olarak en kısa zaman zarfı içerisinde çözüme kavuşturulması adına çalışmalarımızı süratle sürdürmekteyiz. Eğer ki sizler de su kaçağı, petek temizleme, tıkalı tuvalet açtırma, tıkalı lavabo açtırma gibi işlemleri güvenilir bir tesisatçı aracılığı ile çözüme kavuşturmak isterseniz hiç vakit kaybetmeden iletişim bilgilerimizden telefon ile arayabilir ya da mail adresimize mesaj atabilirsiniz. Bizlere ulaştığınız andan itibaren çok kısa bir süre içerisinde kapınıza ekiplerimizi gönderecek ve sorun tespitini evinizin ya da iş yerinizin hiçbir yerine zarar vermeden hızlı bir şekilde ve son teknoloji cihazlarımız ile birlikte yapacağız.

Beykent su tesisatçı firması olarak su kaçağı sorununuzu eskiden yapıldığı gibi kırarak ve evin çeşitli yerlerine zarar vermeden evinizin kirlenmesine ihtiyaç kalmadan sorunun nereden kaynaklandığını noktasal olarak tespit edebiliyoruz. Bu işlemi ise su sızıntısı bulma cihazı ile birlikte yapmaktayız. Bu cihaz son teknoloji bir sisteme sahip olmak ile beraber bilgisayarlı ve alarm sistemi olan bir cihazdır. Bu sayede de cihazı sızıntı olma ihtimali bulunan yerlere tuttuktan sonra cihazın sinyal vermesini beklemek yeterli oluyor. Bu noktada en önemli şey ise noktasal olarak tespit yapma imkânıdır. Şöyle ki su kaçağı cihazı ile yapılan kaçak tespitlerinde onarım aşamasına geçildikten sonra bir yanlışlıkla karşılaşma imkânı neredeyse yok denecek kadar az bulunmaktadır. Bu nedenledir ki geçmişte olduğu gibi evin farklı yerlerinde duvarı ve zemini kırmaya gerek kalmadan ve evi adeta bir inşaat alanına çevirmeye ihtiyaç duyulmadan sorunun olabilecek en kısa zaman içerisinde bitirilmesi bu cihaz sayesinde son derece kolay bir hale gelmektedir. Beykent su tesisatçısı olarak su kaçağını cihazla noktasal buluyoruz.

Biz beykent tesisatçı olarak sizlere Beykent semtimizde ve İstanbul’un diğer tüm semtlerinde insanlara tesisat ile alakalı olan tüm konularda yardımcı olmaya çalışmaktayız. İşlerimizi temiz ve disiplinli bir çerçevede yaptığımızdandır ki bu alanda önemli markalardan bir tanesi olmayı başarmış durumdayız. Sizler de hemen bizlere ulaşın ve en kısa yoldan sorununuz halledelim. 


Web Tasarım: Horizon