0551 231 83 55

Asmalımesçit tesisatçı olarak kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği servislerinde yanınızdayız. E-tesisatci.comüyesi olan firmamız gelişmiş modern su tesisat cihazlarına sahiptir.
 

Bir Telefonla Tesisatçı Kapında 

Beyoğlu asmalımesçit tesisatçı tecrübesi ile nemlenen alanlardaki gerek atıkların etrafa yayılması gerekse geçmiş deneyimlerimiz ile onlara neyin sebep olduğunu, nereden akışın başladığını bile bulmaktayız. Bir duvarı nemli hale dönüştüren sadece temiz su değildir. Eğer bir lavabo veya tuvaletten yoğun sular gider içinden sızarak etrafta yol alıyorsa zamanla hem pis kokular hem de nem artışı bir hayli fazla olacaktır. Biz ise ufak çaptaki kameralar ile her halükarda dar olmalarına karşın 2 cm çapından daha dar bir boru zor olacağını düşünerek hemen incelemelerde bulunabiliriz.

Asmalımesçit tesisatçı hizmetimiz ile sorunlara karşı önlem almak onları durdurmak son derece kolaydır. Pisuar içinde basit bir sistem vardır. Sadece sıvı atık geçeceği düşünülerek, 100’lük gider borusu elbette döşemeyecekler ve daha küçük ebatta montajı yapılacaktır. Sigara, kağıt peçeteler, kağıt havlu veya o pisuar gider deliği içine sığabilecek farklı türdeki cisimler ne kadar yoğun olarak oradan geçmeye başlarsa bir bakmışsınız su iyice yükselmiş ve zaten kullanılamaz duruma gelmiştir. Biz ise o gider içindeki tüm cisimleri eğer şartlar uygunsa cihaz ile geri çekmek veya en ileriye sadece tazyik ve temiz su karışımını göndererek problemi giderebilme yeteneğinde önde olan su tesisat firmalardan bir tanesi olmaya devam ediyoruz.

Asmalımesçit tesisatçı teknoloji ile tam anlamı ile barışık yapıda lider bir firmadır. Şu andaki cihazları son 1 senedir değil, uzun süredir devam eden zamanda kullanmaktayız ve yeterince pratik yaptık. Sizlere de kalitemizi ispatlamak için garantili çözümlerimizi öneririz.


Web Tasarım: Horizon