0551 231 83 55

Saraçhane tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , yaylı robotla tıkanıklık açma ve su tesisatçısı hizmetleri aynı gün içinde verilmektedir. Tesisatçı olarak çağın en modern cihazlarını kullanarak servis vermekteyiz. 

Saraçhane Robot Cihazlı Tesisatçı 

Saraçhane tesisatçı ile sıhhi borudan koku ve sıvı çıkışı olması su tesisatçısı farkı ile araştırılabilir. Kablo kalınlığı düşük değerlerde yer alan ve uzun bir menzile sahip, rahatça atık borusuna geçmede sıkıntısı olmayan bu analiz teknikleri ile belki kılcal bazı çatlaklar varsa bulabiliriz. Atık borusu kırılma yerini duvarı yıkmadan bulmadan bir nevi özel bir metodu diyebiliriz ve en iyi çözümleri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Saraçhane tesisatçı ile kalorifer, radyatör problemleri, ısınmama sorunu, bakım hizmetleri ve tabi ki petek temizliği çalışmalar aynı anda sunulabilir. Binanızda yerden ısıtma sistemleri veya duvardaki peteklerin soğumasının nedenini merak ediyorsanız, aşırı sıcak su da peteklere dolsa sıradakine aynı etkide ulaştıramaması diyebiliriz. Özellikle uzun zamandır böyle bir servis hizmeti almamışsanız problem devam ediyor demektir. Soğumayı durdurmanın yolu ise 1-4 saatlik bir zaman arasında petek sayısına ve kirlilik oranına göre yapılacak cihaz bağlantısı ile çözücü maddelerin etkisi ile sistemi tamamen temizlemekten geçmektedir.


Saraçhane tesisatçı ile bazı atık sistemlerinde sürekli durumda yer alan tıkanmaların bariz sonucunun atık kaçağı problemi olabileceğini sizlere söylemek istiyoruz. O aşamadan sonra tek yapılması gereken kameralı su kaçağı tespiti sistemlerimizi denemek ve kırılan, kılcal bile olsa sızıntı yapan bölge uzunluğu kadar ilgili boru parçasının çıkartılması ve oraya yenisinin eklenmesidir. Yalnız bunu ertelemek ve yapmamak adeta sizin ve alt komşunuzun hayat standardını bir hayli düşüreceğini önemli yazmak istiyoruz.


Web Tasarım: Horizon