0551 231 83 55

Piripaşa tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti, robotla tıkalı boru açma ve petek temizliği gibi profesyonel su tesisatçısı hizmetleri verilmektedir. İstanbul tesisatçı firmamız en gelişmiş cihazları ile Beyoğlu Piripaşa mahallesi halkına hizmet vermektedir. 

En İyi Tesisatçı 

Piripaşa mahallesi tesisatçı bina ve bodrumdaki vana çalışması problemi ve düzeltilmesi için bir arada hizmet sunuyoruz. Vana salmastra grubu arızası, volan vidası, çek valf contası veya farklı sıkıntılar için su tesisatçısı firmamızı arayabilirsiniz. Vanaların tam açılmaması, sıkışması, paslanması, suyu dairelere az miktarda vermesi gibi seçenekleri daha da çoğaltabiliriz ve araştırma ile çözümü bir arada sunabilecek firmamız ile en iyi çalışmayı bizden alınız. Piripaşa tesisatçı ile problem oluşturan bölgeler gözlenir ve en iyi ölçüde atık kanalı içindeki pisliklerin temizlenmesi yapılır. Buna bir örnek olarak sert sabunların lavaboya atılması ve orada atık boru daralması meydana getirme gibi bir şıktan ilerleyerek tıkanıklık açma çalışmamızı anlatabiliriz. Ne kadar yapışkan bir halde de olsa etrafında ve farklı noktalarda değişik saç ve sakal artıkları, lavabo kullanımı sırasında yapılan hatalar gibi seçeneklerin hepsini biz gider içi kameralar ile görüntüleyebiliyoruz. Lavaboların hemen açılması için yapılması gerekenler arasında servis ekiplerimiz basınç ayarını da yaparak suların cihaza aktarılması ve oradan da kablolar ile lavabo kanallarına püskürtülmesi şeklinde bir adım gerçekleştirecektir. Bu esnada neredeyse uzunluğu 1-3 metre arasında olan kısmı temizlesek bile yeterlidir, yalnız cihazın azami menzilinin 20 metre kablo desteği sağladığını özellikle vurgulamak istiyoruz.

Piripaşa tesisatçı otomatik rezervuar klape, kumanda kolu, temizleme borusu, basınç ayar vidası ve somunu sorunu, problemi ve çözümü için İstanbul’da tercih edilen, güvenilir su tesisatı firması olduğumuzu yazmak istiyoruz. Dairenizde çok farklı sıkıntılarda olsa bizi arayarak bilgi vermeniz hemen yapılabilir mi ve ücreti gibi konularda daha net aydınlanmanızı sağlayacaktır.


Web Tasarım: Horizon