0551 231 83 55

Sultangazi tesisatçı servisimiz ile su kaçağı, su sızıntısı, tıkanıklıklar ve tüm tesisat sorunlarınıza kısa sürelerde kalıcı çözümler sunuyor ve uygun fiyat aralıkları ile bütçenizin yanında yer alıyoruz. Bu bağlamda Sultangazi tesisat servisimizin vermiş olduğu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz.
  • Su kaçağı bulma
  • Tıkanıklık açma
  • Petek temizliği
  • Su sızıntıları tespiti

Sultangazi Su Tesisatçısı - 0212 674 69 83   

Tavanınızda aniden beliren su birikintileri mi var yahut komşunuzun tavanında sizden kaynaklı olduğu öne sürülen bir su kaçağı mı söz konusu? Endişelenmeyin, hiçbir yeri kırmadan kısa sürelerde tüm bu sorunların önüne teknolojik ekipmanlarımız ile geçiyor ve mağduriyetinize kalıcı çözümler sunuyoruz. Sadece bu da değil sultangazi tesisatçı servisimiz aynı zamanda tüm su sızıntıları ve tüm su kaçakları konusunda cihazla su kaçağı tespiti hizmeti vermektedir. Yani evlerinizde tek bir fayans bile kaldırılmadan görünmeyen yerlerde meydana gelen su kaçağı ve su sızıntılarını tespit ederek, su kaçağı ve su sızıntısı gibi sorunların önüne geçiyoruz. Bunun yanı sıra sultangazi tesisatçı arayışlarınızda sizlere uygun fiyat aralıkları ile bütçelerinizde de kaçak oluşmasını önlüyoruz.
 
Tıkanıklık Sorunlarına Anında Çözüm
 
Giderlerin tıkanması en sık karşılaşılan problemlerin başında geliyor. Problem sadece giderlerin tıkanması değil aynı zamanda gider açma işlemlerinde temiz çalışılmaması da başlı başına bir sorun olarak gösterebilir. Sultangazi tesisatçı servisi olarak tıkanıklığa sebebiyet veren tüm maddeleri yok ediyoruz ve üstelik hiçbir yeri kirletmeden…
 
Petek Sorunlarına Teknolojik Çözümler
 

Peteklerin başlıca sorunları arasında yer alan tıkanıklık ve bu tıkanıklığa bağlı olarak gelişen ısınamama sorunu, aynı zamanda bütçenize fazla yakıt gideri olarak yansımaktadır. Özel kimyasallar ile ısınma sorunlarınıza kalıcı çözümler sunan sultangazi tesisatçı servisimiz aynı zamanda bütçenize yük olan fazla yakıt harcamalarının da bu sayede önüne geçmektedir. Sultangazi tesisatçı servisimize 7/24 sitemiz aracılığı ile yahut çağrı numaralarımız üzerinden ulaşabilir ve tüm tesisat ile ilgili sorunlarınıza kalıcı çözümler bulabilirsiniz. Sultangazi tesisatçı arayışlarınızda en uygun fiyat aralıkları ve profesyonel hizmet anlayışını bu anlamda sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.


Web Tasarım: Horizon