0551 231 83 55

Şirinevler tesisatçılar mı aradınız ? Öyle ise doğru yerdesiniz firmamız tesisat sektöründe profesyonel servisler vermektedir. Üstelik Şirinevlerbölgesinde bulunduğumuz için hızlı servis imkanlarımızdan da faydalanabilirsiniz. Teknolojiyi kullanan bir tesisat firmasıyız bu sayede alt kata olan su sızıntılarının yerini kamera ile tespit etmekteyiz. Tıkanan klozet , mutfak lavabolarını ise kanal açma makine sistemleri kullanarak halletmekteyiz ve son olarak iyi ısı vermeyen petekler içinde özel temizleme kimyasalları kullanmaktayız. Her türlü tesisat probleminiz için arayabileceğiniz bir numara artık var.
 

Şirinevler Tuvalet Gideri , Lavabo tıkanıklığı Açma

Şirinevler bölgesinde oluşan gider tıkanıklıklarına kanal açma makinemizle müdahale ederiz. Kırmadan yapılan bu işlemde öncelikle gider borusunun iç kısımları ve tıkanıklık oluşturan bölüm görüntülenir. Görüntü alındıktan sonra neden ve ne için tıkandığını anlarız bunun sonucu olarak tıkanıklığın açımına uygun kanal ucu seçilir. Yağ birikimleri tıkanıklığı ile katı cisim tıkanıklıklarında aynı yöntemler kullanılmaz. Tuvalet giderleri neden tıkanır ? öncelikle giderlerin birçöp olmadığını bilemek gerekir tuvalet gideriumumi ihtiyaçlarımız dışında atık kaldırmaz. Tuvalet giderlerine atılan ıslak mendil ve havlu peçeteler zamanla es kısımlarında birikir ve tıkanıklıklara yol açmaktadır. Tıkanıklığın olduğunu suyun yavaş gitmesinden veya suyun geri vermesinden anlayabilirsiniz.
 

Alt kata su kaçağı var !

Bir alt komşunuzun tavanında küflenme , kabarma veya su damlacıkları mı var ? öyle ise evinizi sıradan tesisat firmalarına emanet etmeyin çünküşirinevler tesisatçılar olarak beton altı görüntüleme kamera sistemleri kullanarak arızanın noktasını bulup onarımlarını garantili bir şekilde yapmaktayız.
 
 

Web Tasarım: Horizon