0551 231 83 55

Abbasağa tesisatçı 0212 674 69 83 Firmamız Cihazla su kaçağı tespiti , Robotla tıkalı tuvalet , lavabo ve ana gideri açmaktadır. Ayrıca iyi ısıtmayan petekleri özel temizleme kimyasalları ve petek temizleme makineleri ile temizleyerek ısınma sorunlarının önüne geçmektedir. Abbasağa tesisat firmamızı tüm tesisat arızalarında olduğu gibi ileri düzey tesisat arızalarında da arayabilirsiniz.

Yakın tarihlere kadar olan zamanda su tesisatlarındaki su kaçağı tespiti çok zor, pahalı ve onarımı gerçekten zordu. Ama son yıllarda meydana gelen sıhhi tesisat alanındaki teknolojik gelişmeler neticesinde bu iş teknik cihazlar vasıtasıyla daha kolay ve pratik hale geldi. Bu yeni cihazların ve aletlerin faydalarını ise şöyle sıralayabiliriz. Birincisi eski ilkel yöntemlerden ayrı olarak etrafı fazla kırıp dökmeden, tahmin yürütmeden sadece sızıntının olduğu noktayı cihazlar yardımıyla tespit edebiliyoruz. Bu cihazlara örnek olarak akustik dinleme cihazını verebiliriz. Çalışma sistematiği şu şekildedir. Bütün musluklar kapatılır ve ardından dairenin apartmandan su bağlantısı kesilir. Sonra kaçağın bulunduğu boruya basınç verilir ve akustik dinleme cihazı yardımıyla kaçağın olduğu nokta tespit edilir. Abbasağa tesisatçı servisimizde bu tür cihazlar mevcuttur.
 

Tesisatçı Beşiktaş Abbasağa Bölgesinde Su kaçağını Cihazla Buluyor 

 
Diğer bir yöntem ise termal kamera cihazı yardımı ile su kaçağı tespitidir. Bu yöntem ise şu şekilde uygulanır. Yine evinizdeki su kaçağının bulunduğu boru tespit edildikten sonra su kaçağının bulunduğu boruya sıcak su dökülür ve boru termal kamera cihazıyla izlenir. Su kaçağının olduğu yer kamera yardımıyla tespit edilir ve kaçağın onarımı yapılır. Yeni cihazların bir diğer önemli getirisi de sizleri yüksek tadilat masraflarından kurtarmasıdır. Bütün fayansları kırmadan sadece kaçağın bulunduğu fayans kaldırıldığı için sizin de çok kısa bir kaç saat süre sonra eski yaşantınıza dönmenizi sağlar. Bu sebeple sizAbbasağa ’da ikamet eden halkımıza ucuz ve ilkel yöntemler sunan tesisatçılar yerine Abbasağa tesisatçı ’yı öneririz. Çünkü Abbasağa tesisatçı eski ilkel ve maliyetli yöntemler yerine yeni ve çağımıza uygun cihazlarla çalışmaktadır. Aynı zamanda o cihazları kullanabilecek tecrübeye ve birikime sahip teknik ekibi de bünyesinde barındırır.  Evlerinizde veya işyerlerinizde meydana gelen su kaçaklarının sizlere zararlarıysa şunlardır. İlk olarak evinizin duvarı veya tavanı kabarır, boyası akar ve su kaçağı sıvalara zarar verir. Bunun sonucunda sizleri evi komple tadilata sokmak zorunda bırakabilir. Bir diğeriyse alt komşunuzun tavanının akmasına neden olabilir. Böyle bir durumda alt komşunuzla huzurunuz kaçabilir ve onun size dava açabilme hakkı vardır ve aynı zamanda konuyla ilgili yasa da bulunmaktadır. Bu sebeple sizin lavabo tıkanıklığıklozet tıkanıklığı veya su kaçağı sorunlarınızı ihmal etmemenizi,Abbasağa daki ikametlerinizde Abbasağa tesisatçı ile çalışmanızı öneririz.

Web Tasarım: Horizon